کارگاه آموزشی نانو فناوری

16 ساعت کارگاه آموزشی نانو فناوری در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 4 و 5 اردیبهشت 98  در دو گروه دختران و پسران به طور جداگانه جهت آمادگی دانش آموزان برای شرکت در المپیاد نانو با مدرسی مهندس شهروزیان در پژوهش سرای فارابی برگزار گردید.

 

عارف سیلاوی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه یک اهوازبا حضور در کارگاه آماده سازی دانش اموزان جهت شرکت در المپیاد نانو گفت : فراگیری فناوری نانو در سطح دانش آموزی ؛ افق های گسترده ای از علم را در کشور ایجاد می کند .وی با اشاره به اینکه فهم و بکارگیری خواص جدیدی از مواد که بر خواص معمولی و شناخته شده آن غلبه می کند ، موجب گشوده شدن درهای جدید علم به سوی علم آموزان خواهد شد ، خطاب به دانش آموزان گفت : قرار گرفتن شما دانش آموزان در این جایگاه یعنی قرار گرفتن در نوک پیکان دانش امروزی که بسیار تحسین بر انگیز است .

 

سیلاوی با عنوان این مطلب که علم نانو در آینده قراراست  بخش های عمده ای از زندگی مان را متحول کند ، ادامه داد : آموزه های دینی ، ملی و حتی فرهنگ های بومی ما را به فراگیری علم و  بویژه آخرین دستاوردها  توصیه کرده اند.

وی با بیان اینکه که ۸۰ دانش آموز دختر و پسر در این کارگاه ها شرکت کرده اند ، اظهار کرد : با توجه به اینکه این کارگاه ها رایگان برگزار میشود انتظار میرفت حضور بیشتری صورت گیرد که انتظارمان ازمدیران و رابطین بیش از این بود.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز ، تاکید کرد : دانش آموزانی که رتبه های کشوری را دراین المپیاد کسب کنند به بهترین دانشگاه ها بدون ملاحظه رتبه کنکور آنها وارد خواهند شد واین یک فرصت استثنایی است.

نظر دادن بسته است.