گزارش تورنمنت بین المللی ریاضیات بدون مرز 2018-2017

گزارش دور پاییز:

دور پاییز تورنمنت با شرکت حدود 16000 دانش آموز از کشورهای استرالیا، آذربایجان،آفغانستان، بلاروس، برزیل، بلغارستان، جین، هنگ کنگ، اندونزی، قزاقستان، مقدونیه، مالت، مکزیک، مولداوی، فیلیپین، رومانی، روسیه آفریقای جنوبی، سوئیس، ونزوئلا، ترکیه، ترکمنستان، اوکراین، ازبکستان، ویتنام، نیجریه وایران مقارن با دهه ی ریاضی و در روز 5 آبان برگزار شد. دانش آموزان ایرانی (شهرهای اردبیل ، اصفهان ، اهواز ، تبریز ، تهران ، کرج و مشهد)در این رقابت با کسب 6 مدال طلا، 9 مدال نقره، 34 مدال برنز کسب کرده اند> لازم به ذکر است که برای راه یابی به دور نهایی، بهترین نتایجی که شرکت کنندگان در 2 دور از 3 دور مقدماتی کسب کرده اند، ملاک انتخاب آنان می باشد.

96/8/18

 

گزرش دور زمستان:

دور زمستان در روز 13 بهمن برگزار شددانش آموزان ایرانی در این رقابت با کسب 10 مدال طلا، 28 مدال نقره، 38 مدال برنز و در مجموع 76 مدال نتیجه ی بی نظیری در میان شرکت کننده ها کسب کردند. در این دور محمد حسن فلاحت در پایه نهم از اهواز موفق به کسب مدال نقره شد.

96/11/23

گزارش دور بهار :

دور بهار در روز 17 فروردین بگزار شد دانش آموزان ایرانی در این رقابت با کسب 13 مدال طلا، 16 مدال نقره، 13 مدال برنز و در مجموع 42 مدال نتیجه ی بی نظیری در میان شرکت کننده ها کسب کردند. در این دور محمد حسن فلاحت در پایه نهم از اهواز موفق به کسب مدال طلا شد.

 

پژوهش سرا امیدوار است که محمد حسن فلاحت موفق به کسب مدال طلای جهانی شد و به دور نهایی مسابقات در کشور بلغارستان راه پیدا کند.با آرزوی موفقیت 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد