برگزاری کارگاه آموزش مربیگری ساخت و پرواز هواپیمای مدل در خوزستان

کارگاه های مربیگری با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان و با همکاری پژوهش سرای دانش آموزی فارابی ناحیه یک اهواز در روز جمعه یکم تیرماه با تعداد ۳۷ نفر از نمایندگان و رابطین آموزشی پژوهش سراهای دانش آموزی استان برگزار گردید .

کارگاه های مربیگری جمپا به صورت تئوری وعملی ساخت و پرواز هواپیمای مدل در مدت ۸ ساعت برگزار میگردد که مربیان پس از آشنایی با قوانین و اصول طراحی ساخت هواپیما در بخش تئوری ودر بخش عملی با ساخت دو مدل هواپیما آشنا میگرذند. همچنین در پایان کارگاه با حضور در سالن ورزشی نسبت به تریم و پرواز ساخته های خود اقدام مینمایند .

کارگاه های آموزشی ساخت و پرواز هواپیمای مدل به صورت آموزش رایگان از سوی مرکز خلاقیت برتر و ستاد هوایی وهوانوردی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در دو مرحله برگزار میگردد .مرحله اول ویژه پژوهش سراهای دانش آموزی و در مرحله دوم در مرداد ماه و شهریور ماه ۱۳۹۷ ویژه دبیران آموزشی هر مدرسه یک مربی، برگزار میگردد .

 

 جشنواره ملی پرواز ازاد ایران با هدف انتخاب تیم ملی جهت حضور در مسابقات بین المللی وجهانی در بهمن ماه ۹۷ مصادف با دهه فجر انقلاب اسلامی در سراسر کشور برگزار و مرحله ملی در اسفند ماه ۹۷ در تهران برگزار میگردد .

www.jampa.ir       تلفن دبیرخانه :۰۲۱۵۵۴۳۲۲۳۸

نظر دادن بسته است.