برگزاری مسابقات مرحله ناحیه ای در پژوهش سرای فارابی

در روز  پنج شنبه 97/12/2 مرحله ناحیه مسابقات آزمایشگاه ناحیه 1 اهوازبا حضور 27 تیم دانش آموزی در پژوهش سرای فارابی برگزار شد.

با توجه به اهمیت آزمایشگاه و کارعملی در تعمیق مفاهیم درسی برای دانش آموزان بیش از 2 هزار و 600  دانش آموز از مدارس دولتی ناحیه یک اهواز در مرحله نخست و آموزشگاهی این مسابقات شرکت کردند که پس از آن از هر آموزشگاه  ۲ تیم ۲ نفره در قالب یک تیم پایه دهم و یک تیم پایه یازدهم به رقابت های مرحله ناحیه ای راه یافتند .

در این مرحله  30 دانش آموز پایه دهم در قالب 15 تیم و 24 دانش آموز پایه یازدهمی در قالب 12 تیم درمرحله ناحیه ایدر دو مرحله آزمون کتبی و عملی به رقابت  پرداختند .این مسابقات را در رشته‌های آزمایشگاه شیمی، آزمایشگاه زیست شناسی، آزمایشگاه فیزیک و آزمایشگاه زمین شناسی می باشد.

 

 

پس از پایان این مسابقات تیم دبیرستان حضرت زهرا در پایه یازدهم و تیم دبیرستان فردوسی در پایه دهم به مرحله قطبی راه یافتن با تبریک و آرزوی موفقیت برای این عزیزان به استحضار می رساند که مرحله قطبی این دوره از مسابقات  16 اسفند ماه سال جاری به میزبانی ناحیه یک اهواز(قطب 1 )استان خوزستان شامل شهرستان آبادان ، خرمشهر ، ناحیه 4 اهواز ، هویزه ، بستان ، دشت آزادگان ، اروند ، حمیدیه و شادگان خواهد بود .

نظر دادن بسته است.